siječanj 13, 2020

Evo top 5 parova i tipova dana iz naše ponude:

NEWCASTLE - ROCHDALE 1

(1,30)

“Svrake” su osvojile veliki bod prošlog vikenda u Wolverhamptonu, te napravile odmak od opasne zone u Premiwershipu, a u utorak navečer imaju na svom St.James Parku relativno lagan popravni ispit u FA Kupu: nakon što su kod trećeligaša Rochdalea odigrali samo 1:1, u “replayu” pred svojim navijačima neće imati problerma.

LAZIO - CREMONESE F2

(1,30)

“Orlovi” su visoko lete, u strašnoj su formi, u Serie A su u nevjerojatnom nizu od 10 uzastopnih pobjeda(!) i ušliu trku za naslov, pritom su dvaput svladali Juventus, u prvenstvu, a potom i u meču Superkupa! Tako je ovaj Kup ogled zaista prilika za golijadu momčadi trenera Simonea Inzaghija koja je domaćin Cremoneseu, koji je tek 17. u Serie B i nalazi se u zoni ispadanja.

BENFICA - RIO AVE 1

(1.25)

Prije samo četiri dana Benfica se silno namučila s Avesom u prvensvenom meču u Lisabonu, te slavila u preokretu golom tek u 89. minuti, ali to je samo dodatni razlog da učenici Bruna Lagea ne podcijene ni drugog autsajdera, Rio Avea kojeg dočekuju opet na svom “Luzu”. U samo 90 minuta odlučuje se o plasmanu u polufinale Kupa Portugala, a Benfica je ovog suparnika nadmašila u svih 5 posljednji duela (u studenome je bilo 2:0 u ligaškom ogledu).

EFES - MILANO 1

(1,30)

Turci su lideri Eurolige uz fantastičan score 15:3, Larkin je prvi strijelac sa prosjekom od 20.7 poena po meču, a Milaneze su svladali u 11 od zadnjih 12 međusobnih susreta (u gostima su ih prije samo 50 dana nadmašili sa 81:76). Sve je dakle jasno – u Istanbulu se nastavlja pobjedonosna serija domaćina.

PORTUGAL - NORVEŠKA 2

(1,25)

Norvežani su u pravom transu nakon što su u nedjelju u Trondheimu svladali (i eliminirali!) Francuze sa 28:26 uz 10 pogodaka čudesnog Sagosena. No, ovaj meč im je još važniji, jer će pobjednik prenijeti dva boda u 2. krug natjecanja, a u ovakvom izdanju pred svojim navijačima Norvežani mogu svladati baš svakoga. Uostalom, Portugalce su nadmašili u sva 3 prethodna meča sa čak 23 pogotka razlike ukupno!

NAPOMENA: U zagradama su početni koeficijenti, koji su podložni promjenama, klikni na strelicu  i provjeri!

(Foto: Guliver/Getty Images)