rujan 9, 2019

Evo top 5 parova i tipova dana iz naše ponude:

LITVA - PORTUGAL Dvostruka pobjeda 2/2

(1,45)

Nakon što su dvaput kiksali na početku kvalifikacija za Euro 2020., remijima doma protiv Ukrajine i Srbije, aktualni prvaci su sve nadoknadili sjajnom partijom i trijumfom od 4:2 u subotu u Beogradu, te tako širom otvorili vrata plasmana. U Vilniusu će za Ronalda, Joaoa Felixa i suigrače biti 90 minuta dobre zabave, jer domaćini su najslabija momčad skupine, izgubili su i od Luksemburga…

MOLDAVIJA - TURSKA 2

(1,35)

Domaćini su tradiconalno “vreća za napucavanje” u svim kvalifikacijama, a ni ovaj nije ništa drugačiji, svladali su samo Andorru, a izgubili sva 4 ozbiljna susreta, primivši ukupno 13 pogodaka. Turska je pak iza Francuske glavni kandidat za prolaz, uostalom, ima 4 pobjede u 5 kola uključujući i trijumf nad svjetskim prvacima, te vrlo neugodnu opomenu otprije 3 dana kad su slomili Andorru golom u – 89. minuti. Zato protiv Moldavije učenici Senola Gunesa sigurno neće zaigrati opušteno, već sa 100 posto.

LUKSEMBURG - SRBIJA F2

(1,65)

Poraz od Portugala doveo je Srbiju već nakon pola turnira u skoro nemoguću situaciju, samo 4 pobjede do kraja ostavljaju im kakvu-takvu nadu u plasman na Europ, inače će uslijediti novi debakl. Na tom putu Luksemburg je prva, svakako lagana postaja, momčad izbornika Tumbakovića imat će i prevlast na tribinama, te kao da su doma nadigrati rivala uz vjerojatnu golijadu.

ALBANIJA - ISLAND Zbroj golova 2,5

(1,55)

Ovo je kao finale za domaćina, izabranicima Edija Reje je meč sa Islandom apsolutno zadnja šansa za san o novom nastupu na Euru, ali znajući taktiku bivšeg trenera Hajduka, neće srljati ni pred svojim navijačima u Elbasanu. Otočani su pak u znatno boljoj poziciji, nakon laganog trijumfa nad Moldavijom, strpljivo će čekati svoju priliku preko Sigurdssona i Sigthorrsona. Dakle, tu bi i jedan gol mogao biti sasvim dovoljan.

ARGENTINA - SRBIJA 2/2

(1,30)

Srbija je pokazala najviše od svih sudionika košarkaškog SP na čelu sa Bogdanovićem i Jokićem, neporažena još od ljetnih pripremnih turnira, stoga je baš možda dobro došao posrtaj protiv Španjolaca u zadnjem nastupu, kad su već imali četvrtfinalnu vizu u džepu. To naime implicira da će Đorđevićeva momčad odigrati 40 minuta na svom najvišem nivou, a u takvoj slici “Gaučosi” realno nemaju izgleda…

NAPOMENA: U zagradama su početni koeficijenti, koji su podložni promjenama, klikni na strelicu  i provjeri!

(Foto: Guliver/Getty Images)