kolovoz 12, 2019

Evo top 5 parova i tipova dana iz naše ponude:

FERENCVAROŠ - DINAMO Prolaz 2

(1,70)

Unatoč nepovoljnom rezultatu iz Maksimira (1:1), Dinamo je pokazao da je apsolutno kvalitetnija momčad od Mađara, te može barem preko produžetka do play offa za Ligu prvaka. Modri su još lani u Europskoj ligi dokazali da znaju igrati sjajno u gostima, uz to, i tradicija im ide u prilog, izbacili su sve suparnike iz Mađarske u zadnjih 5 dvostrukih duela, mogu to ponoviti i u utorak u Budimpešti.

AJAX - PAOK 1

(1,35)

“Kopljanici” su slabiji u odnosu na lani kad su stigli nadomak finala Lige prvaka, ali i dalje nesumnjivo bolja momčad od PAOK-a. Već u Solunu su stekli prednost odigravši 2:2 protiv prvaka Grčke, a sad će u ozračju svoje Amsterdam Arene Huntelaar i društvo potvrditi vizu za play off.

KOPENHAGEN - C- ZVEZDA Zbroj golova 2,5 Manje

(1,60)

Već je u Beogradu bilo jasno da se radi o duelu dva potpuno izjednačena rivala, stoga i ne čudi konačni remi (1:1). U danskoj metropoli se očekuje još žešća, čvršća bitka, u kojoj će oba rivala imati prioritetni cilj sačuvati svoju mrežu, jer je prilično jasno da jedan pogodak znači prolčaz i Kopenhagenu i Zvezdi. Bit će to taktička bitka svih 90 minuta, stoga ne očekujemo golijadu…

PORTO - KRASNODAR 1

(1,55)

Sve je na strani “Zmajeva” koji su već u Rusiji stekli prednost od 1:0 i to golom Sergia Oliveire u 89. minuti. Imaju i rezultat i klasu i veće iskustvo, a sad i potporu svojih navijača, plus dodatni motiv za iskupljenje jer su u subotu otvorili domaće prvenstvo šokantnim porazom kod Gil Vicentea.

CELTIC - CLUJ 1

(1,60)

I Škoti su napravili divovski korak prema play offu, odigrali su 1:1 u domu prvaka Rumunjske, što je veliki kapital za momčad trenera Neila Lennona. A sad imaju i onaj svoj najjači adut, fanatičnih 50.000 navijača u Glasgowu, pred kojima su sposobni pobijediti doslovno svakoga, a kamoli Cluj…

NAPOMENA: U zagradama su početni koeficijenti, koji su podložni promjenama, klikni na strelicu  i provjeri!

(Foto: Guliver/Getty Images)