svibanj 13, 2019

Evo top 5 parova i tipova dana iz naše ponude:

MAN.CITY - WATFORD 1

(1,25)

Nakon što je osvojio Premiership (a ranije i Liga kup), City ima sjajnu priliku zaokružiti trostruku domaću krunu u finalu FA Kupa na Wembleyu! Već i to je dovoljan motiv Agueru i društvu, a po navodima engleskih medija, igrači Cityja će podijeliti bonus od 20 milijuna funti ako osvoje i treći trofej sezone. Watford im je već tradicionalno omiljena žrtva, svladali su ga u svih 10 prethodnih mečeva!

LYON - CAEN 1

(1,25)

Nakon što su kiksevima opasno ugrozili svoju borbu za 3. mjesto i plasman u Ligu prvaka, u Lyonu su maksimalno profitirali prošlog vikenda, trijumfirali u Marseilleu, dok je St.Etienne izgubio doma od Montpelliera i zaostao za 4 boda! Tako Fekir, Depay i društvo mogu pobjedom u ovom meču osigurati 3. mjesto kolo prije kraja, a Caen su prije samo dva mjeseca pobijedili doma sa 3:1 u meču Kupa.

BAYERN - FRANKFURT 1

(1,30)

Unatoč svim posrtajima, Bayern je na korak do obje domaće krune: u finalu Kupa ga čeka Leipzig, a u zadnjem kolu prvenstva dovoljan je i bod doma protiv Frankfurta! Naravno, momčad našeg Nike Kovača želi pobjedom osigurati naslov, a Frankfurt je u očitom padu forme (izgubio je doma od Augsburga i Mainza, ispao iz Europske lige). Uz to, Bayern je “Orlove” ove sezone već dvaput razbio i to u Frankfurtu, u Superkupu sa 5:0, a u prvenstvu sa 3:0!

VALLADOLID - VALENCIA 2

(1,40)

Valencia je doslovno uskočila u zadnji vlak za Ligu prvaka, tek u prošlom kolu je po prvi put ove sezone ušla u vodeći kvartet, te pobjedom u Valladolidu može osigurati nastup u europskoj eliti sljedeće sezone, a posao “Šišmišima” je bitno olakšan jer su domaćini trijumfom u Gironi osigurali opstanak.

INTER - DINAMO Zbroj golova 2,5 Više

(1,55)

Bit će ovo revijalni, svečarski meč u Zaprešiću, s obzirom da je Dinamo naravno još odavno osigurao titulu, a razloga za radost napokon imaju i domaćini, koji su zapečatili opstanak prije 3 dana trijumfom u Puli protiv Istre. U takvim susretima golovi su kao zicer!

NAPOMENA: U zagradama su početni koeficijenti, koji su podložni promjenama, klikni na strelicu  i provjeri!

(Foto: Guliver/Getty Images)