LISTIĆ TJEDNA: Uz promašaj do super-dobitka!

lipanj 10, 2019

Često u ovoj rubrici objavljujemo Listiće tjedna u kojima se jasno dokazuje prednost igranja kombinacijskih listića, jer se i uz promašaj može doći do super-dobitaka! Evo jednog savršenog primjera iz Kistanja, gdje je naš igrač odigrao kombinaciju 3 od 5 na mnogima omiljenu igru Poluvrijeme/Kraj, takozvane “prelaze”: uložio je 50 kuna, pogodio 4 para i ostvario dobitak od 26.475 kuna!

On je točno prognozirao susrete sa velikim tečajevima, pogotovo onaj od 15,50 u torinskom gradskom derbiju, a jedini promašaj dogodio se u susretu Waalwijk – Eindhoven iz Druge nizozemske lige u kojem je ciljao čak 22,00 igrajući na dvostruku pobjedu gosta (dakle, da će Eindhoven postići više pogodaka u oba poluvremena). Međutim, dogodilo se potpuno obrnuto, Walwijk je slavio sa 3:1 (3:1), ali i ovako je naš majstor iz Kistanja ipak osvojio zaista jako, jako lijep iznos, zar ne?